KS Ostrovia. Wyniki XX Kolejki LO. Wysoka wygrana Ostrovii

Dodano: 6 maja 2007 11:57, Autor: KS Ostrovia

Od początku inicjatywę przejął nasz zespół. W efekcie już w 11 minucie z pomącą bramkarza gości, pierwszego gola zdobył Tomek Rępa. Strzał naszego napastnika nie zbyt mocny, ale golkiper Wkry mimo to nie potrafił utrzymać piłki w rękach i ta w toczyła się do bramki.
Niespełna kwadrans później kapitalnym strzałem z narożnika pola karnego popisał się Paweł Krajewski podwyższając wynik na 2:0. Pomimo prowadzenia dwoma golami, nasz zespól nie zwalniał tempa. Po kilku niezłych akcjach, dopiero jednak w 43 minucie zdobywa kolejnego gola. Tym razem indywidualną akcją popisał się Piotrek Niwiński, który minął po lewej stronie stopera Wkry i następnie wygrał pojedynek z brakarzem gości.
Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił. Dalej dominował nasz zespół, ale bramki nie padały. W 63 minucie po akcji lewą stroną, na czystą pozycję wychodził P. Niwiński, ale został nieprawidłowo zatrzymany przez bramkarza gości, w efekcie czego golkiper Wkry otrzymał czerwoną kartkę. Wydawało się, że grając w przewadze kolejne bramki będą tylko kwestią czasu. Okazji co prawda było jeszcze kilka, ale trzeba pochwalić gości, którzy pomimo gry w "dziesiątkę', próbowali jak najdłużej przetrzymać piłkę, a nie wybijać ją na oślep, co w efekcie pozwoliło im utrzyma wynik bez zmian.
Na koniec kolejna uwagę pod adresem dwunastego zawodnika Ostrovii. Chodzi tu oczywiście o klub kibica, który jak zwykle świetnie się bawił, a przy tym mocno wspierał naszych zawodników. Jak co tydzień więc wielkie podziękowania dla wszystkich z ostrowskiej "żylety' i oby wielka feta trwała jak najdłużej.

Kibice z ostrowskiej "żylety" serdecznie dziękują wszystkim fanom ostrowskiego sportu za wpłaty podczas meczu. W niedzielę zebrali oni na oprawę kolejnych meczy 205, 82 zł .

Ostrovia Ostrów Maz. - Wkra Bieżun 3:0 (3:0)
T. Rępa 11', P. Krajewski 24', P. Niwiński 43'
Ostrovia: R. Rakowiecki - W. Syposz, P. Śledziński, P. Tyl (81' A. Borowy), Ł. Nienałtowski, M. Żyznowski, R. Wilczewski, P. Niwiński, S. Różański (70' R. Świercz), P. Krajewski (72' A. Maliszewski), T. Rępa (83' M. Maliszewski)
Trener: S. Różański
Zawodnik meczu:Paweł Krajewski
Widzów: około 350