KS Ostrovia. Wyniki XXI Kolejki LO. Ostrovia gromni!!!

Dodano: 8 maja 2007 07:48, Autor: KS Ostrovia

Rekordowe zwycięstwo odnieśli w sobotę piłkarze Ostrovi Ostrów Mazowiecka pokonując Orlęta Baboszewo, aż 12:0. Wynik bardzo wysoki, ale przy lepiej ustawionych "celownikach', mógłby być nawet wyższy.
Festiwal strzelecki rozpoczął w 3 minucie Tomek Rępa, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Łukasza Nienałtowskiego. 10 minut później także po dośrodkowaniu akcje celnym strzałem z powietrza wykończył Piotrek Niwiński. Po kwadransie wynik po rzucie rożnym podwyższył Michał Kacprzak. W ostatnich pięciu minutach pierwszej polowy piłka jeszcze dwukrotnie znalazła się w bramce gości. Najpierw z rzutu karnego celnie strzelił Łukasz Nienałtowski, a chwilę potem po wymianie kilku podań bez przyjęcia gola zdobył Sławek Różański.<
W drugiej połowie jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Rafał Świercz. Potem po rzutach rożnych gola zdobył Piotrek Niwiński i Wojciech Syposz. Następnie dwukrotnie w polu karnym sytuacje strzeleckie wykorzystał Tomek Rępa. Jeszcze raz celnie trafił do bramki gości P. Niwinńki i na zakończenie swoją pierwszą bramkę w lidze strzelił Albert Maliszewski.

Tak padały w wielkim skrócie bramki. Cieszy zatem dyspozycja strzelecka naszych zawodników bo przed nimi trudne spotkanie w Przasnyszu.

Ostrovia Ostrów Maz. - Orlęta Baboszewo 12:0 (5:0)
Bramki:
T. Rępa 3',64',84', P. Niwiński 15',56',67', M. Kacprzak 35', Ł. Nienałtowski 40' (rzut karny), S. Różański 43', R. Świercz 49', W. Syposz 59', A. Maliszewski 77'.
Ostrovia: R. Rakowiecki - W. Syposz, P. Śledziński (45' P. Tyl), M. Kacprzak, Ł. Nienałtowski, M. Żyznowski (70' A. Borowy), R. Wilczewski, P. Niwiński, S. Różański (46' R. Świercz), P. Krajewski (72' A. Maliszewski), T. Rępa

Trener: Sławomir Różański
Zawodnik meczu: Tomasz Rępa