KS Ostrovia. 3:3 z Żakiem Szreńsk

Dodano: 15 maja 2007 08:52, Autor: KS Ostrovia

W niedziele na stadionie MOSiR w Ostrowi Maz. odbył się mecz Trampkarzy Młodszych Ostrovi Ostrów Maz., a Żaka Szreńsk. Całe spotkanie było bardzo wyrównane, mecz przeważnie toczył się w środkowej części boiska. Pierwsza bramka dla Ostrovi już wpadła w 3 minucie spotkania, precyzyjnym i dość silnym strzałem popisał się Cezary Michalak. Do przerwy wynik się nie zmienił.
Druga połowa meczu była już o wiele cięższa dla naszych młodym zawodników, ponieważ drużyna Żaka przycisnęła. Ale to my znowu na początku (36 min.) strzelamy gola, tym razem na listę strzelców wpisał się Michał Grądzki. Niestety po kilku błędach w obronie i nie konsekewncji w kryciu straciliśmy bramki. Ale te stracone bramki nie podcięły młodym "kaesiakom" skrzydeł i tak w 60 min spotkania na 3:2 strzela niezawodny Michał Jachna. Drużynie Żaka jednak w ostatnich sekundach meczu udaje się wyrównać i mecz kończy się rezultatem 3:3. Drużyna Trampkarzy Młodszych była wspierana przez około 10 kibiców, którzy śpiewali przez cały mecz.

Ostrovia Ostrów Maz. - Żak Szreńsk 3:3 (1:0)