KS Ostrovia. Hat trick T.Rępy i lider w Ostrowi.

Dodano: 10 czerwca 2007 15:14, Autor: KS Ostrovia

To był mecz na szczycie. Spotkanie Ostrovii z liderem Gwarem Pawłowo zgromadziło na trybunach ponad czterystu kibiców, w tym jak zawsze gorąco zagrzewająca do walki "żyletę", będącą dwunastym zawodnikiem gospodarzy.
Jako pierwsi zaatakowali ostrowianie. Już w 6 minucie po błędzie obrońcy Gwaru w idealnej sytuacji znalazł się Tomek Rępa, ale jego strzał z ośmiu metrów był za słaby by zaskoczyć brakarza gości. Z czasem co raz śmielej zaczęli grac goście, ale ich ataki kończyły się zazwyczaj na trzydziestym metrze od bramki R. Rakowieckiego. Odważna gra gości otwierała szansę piłkarzom Ostrovii do szybkich kontr. I tak było, ale kończyły się one problematycznymi spalonymi. Dopiero w 23 minucie boczny arbiter po idealnym podaniu Sławka Rózańskiego do Tomka Rępy pozwolił grać, w efekcie nasz napastnik po raz pierwszy pokonał golkipera Gwaru. Po golu sytuacja na boisku się nie zmieniła, ale na drugą bramkę kibice musieli czeka do 43 minuty. Wtedy to akcją prawa stroną popisał się Piotrek Niwiński, który minął łatwo obrońcę gości i z końcowej linii odegrał do Pawła Krajewskiego. Ten dośrodkował w pole karne do T. Repy, który strzałem głową podwyższył wynik na 2:0. W ostatniej minucie tej części gry P. Krajewski kapitalnie strzelił z 20 metrów, ale piłka uderzyła w poprzeczkę.
Początek drugiej połowy to dominacja piłkarzy Ostrovi. Na efekty dobrej gry ostrowian nie trzeba było długo czekać . W 54 minucie po rzucie rożnym piłka przeszła wzdłuż bramki i trafiła do T. Repy, który pewnie strzelił ją do bramki gości, ustrzelając hat tricka.
Wysokie prowadzenie spowodowało, że grający nasz trener S. Różański zszedł z boiska, a chwilę potem zmieniony został także kontuzjowany nasz kapitan M. Kacprzak. Od tego momentu na boisku w zespole Ostrovii było dwóch szesnastolatków. Obie jednak zmiany nie wpłynęły na obraz gry, bo dalej bliżsi podwyższenia wyniku byli nasi zawodnicy. Szkoda jednak, że z wielu dogodnych sytuacji nasi zawodnicy nie wykorzystali ani jednej i mecz zakończył się trzybramkowych zwycięstwem.

Ostrovia Ostrów Maz. - Gwar Pawłowo 3:0 (1:0)