Medalowe miejsca ostrowskich zawodniczek.

Dodano: 21 czerwca 2007 22:04, Autor: Radosław Grabowski

16 czerwca 2007 w Augustowie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z udziałem 150 zawodników i zawodniczek z 11 klubów. Zawody rozgrywano w bardzo trudnych warunkach. Z powodu braku klimatyzacji na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 3 panował 30 stopniowy upał. Spośród 12 zawodników Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai 2 zawodniczki stanęły na podium. Paulina Zaniewska (r.94) zajęła III miejsce w kategorii młodziczek (rocznik 92 -94, powyżej 55 kg). Również Alerksandra Domasik (r.92) zajęła III miejsce w kategorii młodziczek ( rocznik 92-94, do 50 kg) . Pozostali zawodnicy niestety odpadli w eliminacjach jednak, co bardzo pocieszające były to walki na bardzo dobrym poziomie. Z uwagi na fakt, że organizator postanowił połączyć kilka kategorii zawodnicy walczyli z przeciwnikami niejednokrotnie dużo większymi i starszymi od siebie.