KS Ostrovia. Wyniki sparingów.

Dodano: 24 lipca 2007 19:57, Autor: KS Ostrovia

18 lipca 2007 r. piłkarze Ostrovi Ostrów Mazowiecka pokonali zaprzyjaźniony zespół z Śniadowa 3:1. Do przerwy utrzymywał się wyniki 1:1. Pierwszą bramkę zdobyli goście po wyprowadzeniu szybkiej kontry. Nasi piłkarze zdenrwowani takim obrotem sytuacji ruszyli mocno do przodu, czego efektem była bramka w 30 minucie Piotrka Niwińskiego.
Po przerwie uwidoczniła się duża przewaga ostrowskiego zespołu, czego efektem był dwie strzelone bramki. Pierwsza przez Alberta Maliszewskiego, a druga przez nowego zawodnika Radosława Ruszczyka. Warto zwrócić uwagę, że na sparing Ostrovi przyszła dość liczna publiczność, około 100 osób.

Ostrovia Ostrów Maz. - KS Śniadowo 3:1 (1:1)
Ostrovia - P. Niwiński, A. Maliszewski, R. Ruszczyk
Ostrovia: R. Rakowiecki - M. Kacprzak, P. Krzak, M. Żyznowski, P. Śledziński, A. Borowy, R. Świercz, D. Gierej, S. Różański, T. Rępa, P. Niwiński oraz R. Gordziejczyk, R. Ruszczyk, M. Kolasiński, R. Wilczewski, A. Maliszewski, M. Płóciennik, D. Maliszewski
Trener: Sławomir Różański
Widzów: około 100 osób

21 lipca 2007 r. w meczu sparingowym piłkarze Ostrovi przegrali 2:1 z spadkowiczem z V ligi - Iskrą Krasne. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Piotrek Niwiński. Zespół Ostrovi wystąpił w okrojonym składzie, zabrakło kilku podstawowych zawodników. Ostrovia miała kilka 100% sytuacji, z których powinny paść bramki. Swoich szans na gole nie wykorzystali m.in. Albert Maliszewski, Daniel Gierej.

Iskra Krasne - Ostrovia Ostrów Maz. 2:1
Ostrovia - Piotrek Niwiński
Ostrovia: R. Rakowiecki - M. Gromek, M. Kacprzak, W. Syposz, M. Płóciennik, Daniel Gierej, P. Tyl, P. Krzak, S. Różański, A. Maliszewski, D. Maliszewski oraz P. Śledziński, R. Ruszczyk, R. Wilczewski, P. Krajewski, A. Borowy, P. Niwiński, T. Rępa