Recital Basi Stępniak - Wilk

Dodano: 25 lipca 2007 07:11, Autor: Miejski Dom Kultury


W kolejny sobotni, lipcowy wieczór zapraszamy na recital Basi Stępniak - Wilk - śpiewającej autorki i kompozytorki, artystki kabaretowej, lublinianki mieszkającej na stałe w Krakowie. W 1995 roku zadebiutowała w Piwnicy pod Baranami i kabarecie Loch Camelot, w którym do dziś występuje. w latach 1995-97 współtworzyła m.in. wraz z Januszem Radkiem, Grzegorzem Halamą, Robertem Kasprzyckim i Kamilem Śmiałkowskim formację „Zielone Szkiełko”.
Kryształowy głos, ambitne, wpadające w ucho melodie i świetnie napisane teksty sprawiły, że piosenki z CD „Słodka chwila zmian” - „Bombonierka” (śpiewana wraz z Grzegorzem Turnauem) i „Słodka chwila zmian” znalazły się na wysokich miejscach ogólnopolskich i lokalnych list przebojów (Polskie Radio pr. III, Radio Kraków, Radio Szczecin, Radio Akadera Białystok) oraz na liście Radia Rytm w Nowym Jorku.
Podczas koncertów Basi towarzyszą najczęściej Krzysztof Cyran - gitara klasyczna, Piotr Domagalski - kontrabas, Paweł Solecki - fagot, melodica, cajon lub Marcin Partyka - fortepian.

Zapraszamy 28. lipca o godz. 19:00 na letnią scenę przy Miejskiej Bibliotece Publicznej. Wstęp wolny


Katalog firm promowane

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]