KS Ostrovia. Wygrana i porażka w sparingach

Dodano: 30 lipca 2007 16:11, Autor: KS Ostrovia

25 lipca 2007 r. piłkarze Ostrovi Ostrów Mazowiecka pokonali Koronę HiD Ostrołęka 6:4 (2:2). Mecz odbywał się na bardzo grząskim i nasiąkniętym boisku, które sprawiało wiele problemów zawodnikom obydwu drużyn. Pierwsze minuty spotkania przebiegały pod dyktando piłkarzy z Ostrołęki i to oni zdobywali pierwsi gole. Pod koniec pierwszej połowy zaczęli w końcu grać Ostrowianie doprowadzając do wyrównania. Po przerwie gra była bardziej wyrównana, oba zespoły atakowały, wyprowadzały kontry po których padały kolejne bramki.

Ostrovia Ostrów Maz. - Korona Ostrołęka 6:4 (2:2)
Bramki:
T. Rępa x3, P. Niwiński x2, R. Świercz
Ostrovia: R. Gordziejczyk - M. Kacprzak, P. Śledziński, M. Płóciennik, M. Żyznowski, S. Różański, P. Niwiński, R. Świercz, M. Konarzewski, P. Krzak, R. Ruszczyk oraz R. Rakowiecki, W. Syposz, M. Gromek, Ł. Nienatłowski, P. Tyl
Trener: Sławomir Różański

W sobotnim sparingu piłkarze Ostrovi Ostrów Mazowiecka ulelgi Bugowi Wyszków 2:0. Mecz był rozgrywany na bocznym boisku, które było w pewnych miejscach bardzo nierówne. Do przerwy utrzymywał się wynik 1:0 dla gospodarzy. Bugowi w tej bramce pomogła przede wszystkim murawa, ponieważ piłka odbiła się przed Rafałem Rakowieckim od kępki trawy.
Druga część spotkania to przede wszystkim bardzo ofensywna gra Ostrovi, jednak w tym dniu nie było nam dane strzelić gola Bugowi. Natomiast piłkarze z Wyszkowa wykorzystali swoją szansę i strzelili na 2:0 z rzutu karnego.

Bug Wyszków - Ostrovia Ostrów Maz. 2:0 (1:0)