KS Ostrovia. Porażka 1:5 z Podlasiem

Dodano: 22 sierpnia 2007 08:36, Autor: KS Ostrovia

W sobotnie popołudnie 18 sierpnia 2007 r. na stadionie MOSiR odbył się mecz piłkarski III Kolejki MLS po między zespołami Ostrovi Ostrów Mazowiecka, a Podlasia Sokołów Podlaski. Niestety przez całe spotkanie na boisku dominowali goście. W 16 minucie meczu Ostrovia straciła bramkę z rzutu karnego. Autorem gola był Florczuk. Przez całą pierwszą połowę goście mocno naciskali, co było skutkiem wyniku 0:3 do przerwy, nasi piłkarze popełniali wiele błędów w defensywie, a wszystkie ataki, które przeprowadzali nie zostały skutecznie wykańczane.
W drugiej części spotkania pierwszą akcję przeprowadziła Ostrovia, lecz po nieudanym dośrodkowaniu Radosława Ruszczyka piłka poszybowała nad bramką gości. W 56 minucie iskrę nadziei dla Ostrovi dał Piotrek Niwiński, który wykorzystał sytuację sam na sam i zmniejszył straty do dwóch bramek. Niestety następne bramki strzelali już tylko goście z Sokołowa. W ostatnich minutach meczu zawodnicy Podlasia potrafili strzelić nam jeszcze 2 bramki z czego ta ostatnia była najpiękniejszą bramką w tym meczu. I tak po 90-ciu minutach gry, Ostrovia przegrała z Sokołowem Podlaskim 1:5.

Ostrovia Ostrów Maz. - Podlasie Sokołów Podlaski 1:5 (0:3)
Ostrovia - P. Niwiński 56'; Podlasie - Florczuk 16' (k), Głowacz 39', Krasiński 44', Parzonka 88', 90'
Ostrovia: R. Rakowiecki - W. Syposz, M. Kacprzak, P. Krzak, R. Wilczewski, M. Żyznowski, S. Różański, R. Świercz, P. Niwiński, T. Rępa, A. Maliszewski oraz R. Ruszczyk, D. Maliszewski
Trener: S. Różański
Zawodnik meczu: Piotrek Niwiński
Widzów: około 300