Remonty w miejskich placówkach oświatowych

Dodano: 4 września 2007 19:41, Autor: Urząd Miasta


Po wakacyjnej przerwie dzieci szkół podstawowych i gimnazjów w naszym mieście będą uczęszczać do odnowionych placówek, w których przeprowadzono liczne remonty.
W Gimnazjum Publicznym Nr 1 odnowiono parkiet w sali gimnastycznej (cyklinowanie i lakierowanie).W Szkole Podstawowej Nr 1 (budynek dużej szkoły) dokonano wymiany drzwi w klasopracowniach, wymalowano łazienki, korytarz do stołówki i świetlicy, kończona jest inwestycja wymiany dachu. W budynku małej szkoły (Szkoła Podstawowa Nr 1) odnowiono korytarz i hol główny, w których ułożono panele i gres, wymieniono oświetlenie i drzwi w klasopracowniach, wyremontowano łazienki.
W Szkole Podstawowej Nr 2 wymalowano klasopracownie zaś w Szkole Podstawowej Nr 3 odnowiono kompleksowo salę gimnastyczną, a także w pomieszczeniach nowej biblioteki szkolnej wstawiono regały na książki.
Gimnazjum Publiczne Nr 3 doczekało się odnowionej klatki schodowej i wyremontowanego pomieszczenia dla celów biblioteki szkolnej.
Salę gimnastyczną odnowiono również w Szkole Podstawowej Nr 4. Wyremontowano wjazd na teren boiska szkolnego.
Piękne z pełnym wyposażeniem nowe pracownie komputerowe uruchomiono w Szkole Podstawowej Nr 1 , Nr 2 i w Gimnazjum Nr 3.

Katalog firm promowane

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kort tenisowy w Komorowie

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]