Pomost - podsumowanie projektu pt. " Lokomotywa Marzeń".

Dodano: 8 września 2007 20:23, Autor: Młodzieżowa Grupa Pomost


Czas był ściśle określony. Pierwszy czerwca – trzydziesty pierwszy sierpnia.
Zgodnie z planem wyrobiliśmy się co do dnia. Innej opcji nie było.
Pierwsze warsztaty dziennikarskie z Przemkiem zaczęły się równo z pierwszym dniem rozpoczęcia projektu czyli w Dni Ostrowi.
Pisanie artykułów, robienie zdjęć, wywiad, a następnie omówienie tego na zajęciach z redaktorem "Rozmaitości” okazały się niezłą okazją na rozwinięcie swoich zainteresowań.
Warsztaty "Poznaj siebie", prowadził Piotrek. Pomimo nie dużego zainteresowania wśród mieszkańców możemy również uznać za –nie w pełni- lecz udane. Kreatywność, asertywność, stereotypy, twórcze myślenie, to główne tematy, które zostały poruszane na warsztatach. Nie zabrakło również humoru, który wprowadził luźną atmosferę. Proste ćwiczenia, w niewielki, lecz skuteczny sposób, pozwoliły nam dotrzeć w głąb siebie.
Robert Śliżewski – tancerz, choreograf, instruktor i wykładowca pokazał co to znaczy prawdziwy warsztat taneczny w naszym mieście .
Dla ostrowskiej młodzieży zaplanowaliśmy dwa spotkania, zaś nasza grupa spotkała się jeszcze z panem Robertem 6 razy, by dzięki temu stworzyć własny układ taneczny. Współpraca z choreografem okazała się być nie tylko lekcją tańca ale i dobrą zabawą. Zajęcia przepełnione były humorem, a miła atmosfera udzielała się każdemu.
Aby dowiedzieć się więcej z zakresu zarządzania
projektem, realizacji celów i rozwijania umiejętności pisania projektów zaprosiliśmy przesympatycznego Łukasza - trenera z Narodowej Agencji Programu "Młodzież w Działaniu" aby poprowadził cztero-godzinny warsztat.
Żałujemy jedynie, że nie wielka część lokalnej młodzieży skorzystała z niektórych spotkań. Przed nami następne projekty. Ten projekt jako pierwsze przedsięwzięcie tego typu w naszej Grupie możemy uznać za udany.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy również na naszą oficjalną stronę internetową: http://www.pomost.blog.onet.pl


Poniżej kilka zdjęć z kluczowych spotkań :

Warsztat dziennikarski z Przemkiem

Warsztat z Piotrkiem , pt. "Poznaj siebie"

Warsztat taneczny z Robertem Śliżewskim

Spotkanie z Łukaszem

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

KWIATY ŚWIATA Atelier Florystyczne

Stara Grabownica 15
07-300 Ostrów Mazowiecka

FLORYSTYKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]