Pomost - podsumowanie projektu pt. " Lokomotywa Marzeń".

Dodano: 8 września 2007 20:23, Autor: Młodzieżowa Grupa Pomost


Czas był ściśle określony. Pierwszy czerwca – trzydziesty pierwszy sierpnia.
Zgodnie z planem wyrobiliśmy się co do dnia. Innej opcji nie było.
Pierwsze warsztaty dziennikarskie z Przemkiem zaczęły się równo z pierwszym dniem rozpoczęcia projektu czyli w Dni Ostrowi.
Pisanie artykułów, robienie zdjęć, wywiad, a następnie omówienie tego na zajęciach z redaktorem "Rozmaitości” okazały się niezłą okazją na rozwinięcie swoich zainteresowań.
Warsztaty "Poznaj siebie", prowadził Piotrek. Pomimo nie dużego zainteresowania wśród mieszkańców możemy również uznać za –nie w pełni- lecz udane. Kreatywność, asertywność, stereotypy, twórcze myślenie, to główne tematy, które zostały poruszane na warsztatach. Nie zabrakło również humoru, który wprowadził luźną atmosferę. Proste ćwiczenia, w niewielki, lecz skuteczny sposób, pozwoliły nam dotrzeć w głąb siebie.
Robert Śliżewski – tancerz, choreograf, instruktor i wykładowca pokazał co to znaczy prawdziwy warsztat taneczny w naszym mieście .
Dla ostrowskiej młodzieży zaplanowaliśmy dwa spotkania, zaś nasza grupa spotkała się jeszcze z panem Robertem 6 razy, by dzięki temu stworzyć własny układ taneczny. Współpraca z choreografem okazała się być nie tylko lekcją tańca ale i dobrą zabawą. Zajęcia przepełnione były humorem, a miła atmosfera udzielała się każdemu.
Aby dowiedzieć się więcej z zakresu zarządzania
projektem, realizacji celów i rozwijania umiejętności pisania projektów zaprosiliśmy przesympatycznego Łukasza - trenera z Narodowej Agencji Programu "Młodzież w Działaniu" aby poprowadził cztero-godzinny warsztat.
Żałujemy jedynie, że nie wielka część lokalnej młodzieży skorzystała z niektórych spotkań. Przed nami następne projekty. Ten projekt jako pierwsze przedsięwzięcie tego typu w naszej Grupie możemy uznać za udany.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy również na naszą oficjalną stronę internetową: http://www.pomost.blog.onet.pl


Poniżej kilka zdjęć z kluczowych spotkań :

Warsztat dziennikarski z Przemkiem

Warsztat z Piotrkiem , pt. "Poznaj siebie"

Warsztat taneczny z Robertem Śliżewskim

Spotkanie z Łukaszem

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

KWIATY ŚWIATA Atelier Florystyczne

Stara Grabownica 15
07-300 Ostrów Mazowiecka

FLORYSTYKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Transport Towarowy SZABŁOWSKI S.C.

ul. Małkińska 9
07-300 Ostrów Mazowiecka

Koparki, kruszarki, wywrotki, podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]