KS Ostrovia. Tylko remis z Konopnianką

Dodano: 9 września 2007 20:02, Autor: Adek

Na drugi mecz w tym sezonie trampkarze młodsi ostrowskiego KS-u pojechali do Konopek. Czekał ich tam ciężki mecz. Spotkanie rozpoczęło się nie najlepiej dla naszych młodych piłkarzy. Sędzia spotkania podyktował rzut karny (pomyłka sędziego), którego na bramkę zamienił napastnik Konopianki. Jeszcze w pierwszej połowie zawodnicy Ostrovi zdołali wyrównać. Strzałem z 25 metrów popisał się kapitan zespołu Michał Jachna.
Pod koniec pierwszej połowy udało się jeszcze zdobyć prowadzenie piłkarzom z Konopek. W drugiej części spotkania gra toczyła się pod dyktando Ostrowian. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Michała Jachnę, piłkę głową do siatki skierował nasz obrońca Aleksander Olender. Po tej bramce nasi piłkarze poszli za ciosem i strzelili kolejną bramkę na 3:1, której autorem był Ernest Augustyniak. Jednak w ostatnich minutach meczu znów sędzia podyktował rzut karny (kolejna pomyłka sędziowska), który wykorzystał kapitan zespołu z Konopek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3. W tym meczu ewidentnie było widać, że KS Ostrovia była drużyną dominującą na boisku, lecz jednak przy pomocy sędziego zespół z Konopek szczęśliwie zremisował.

Konopianka Konopki - Ostrovia Ostrów Maz. 3:3 (2:1)
Ostrovia - M. Jachna, A. Olender, E. Augustyniak
Ostrovia: A. Orłowski - D. Fabiański, M. Madej, A. Olender, W. Kordowski (P. Waracki), C. Michalak (E. Staniszewski), A. Nowacki, M. Jachna, R. Żukowski (K. Wojdak), E. Augustyniak, M. Grądzki
Trener: Paweł Kowalczyk