KS Ostrovia. Remis i porażka

Dodano: 8 października 2007 07:29, Autor: KS Ostrovia

29 września o godzinie 16.00. na stadionie MOSiR odbyło się spotkanie pomiędzy Ostrovią Ostrów Mazowiecka, a zespołem Błękitnych Gąbin. Całe spotkanie to była wielka walka o 3 punkty. Do przerwy nasi kaesiacy prowadzili 2:0, po bramkach Dawida Wilczewskiego. Po przerwie zmieniła się nieco gra Ostrowian i mecz zakończył się wynikiem 3:3. Trzecią bramkę dla naszego zespołu zdobył Tomek Rępa

Ostrovia Ostrów Maz. - Błękitni Gąbin 3:3 (2:1)
Ostrovia - D. Wilczewski x2, T. Rępa
Ostrovia: R. Rakowiecki - W. Syposz, P. Śledziński, Ł. Nienałtowski, P. Tyl, R. Świercz, R. Wilczewski, S. Różański, T. Rępa, P. Niwiński, D. Wilczewski oraz A. Maliszewski, M. Konarzewski, R. Ruszczyk
Trener: S. Różański
Zawodnik meczu: Dawid Wilczewski
Widzów: około 100

6 października, w meczu po między zespołami Ostrovi Ostrów Maz., a Kasztelanu Sierpc padł wynik 1:2 (0:1). Pierwsi gola zdobyli goście, po bardzo kontrowersyjnym rzucie karnym podyktowanym przez sędziego Krzyżanowskiego z Siedlec. Trzeba tutaj zaznaczyć, że rzut karny został obroniony przez Rafała Rakowieckiego, lecz przy dobitce golkiper Ostrovi nie miał już szans. Bramka dla Ostrovi padła dopiero w drugiej połowie spotkania, był to gol samobójczy obrońcy Kasztelana.
Od tego momentu gra się bardzo zaostrzyła, oba zespoły atakowały chcąc strzelić zwycięską bramkę. Około 87 minuty spotkania ponownie w roli głównej wystąpił sędzia główny, który ukarał Rafała Świercza drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną. Przez ostatnie minuty, musieliśmy walczyć w "10". Kiedy już wszyscy myśleli, że będzie remis w doliczonym czasie gry po rzucie rożnym dla Sierpca, piłka wpada do ostrowskiej siatki. Niestety była to już 8 porażka naszych piłkarzy, mamy nadzieje, że za tydzień w Markach uda się nam końcu zdobyć komplet punktów.

Ostrovia Ostrów Maz. - Kasztelan Sierpc 1:2 (0:1)
Ostrovia: R. Rakowiecki - Ł. Nienałtowski, W. Syposz, M. Kacprzak, P. Śledziński, R. Wilczewski, A. Maliszewski, R. Świercz, D. Wilczewski, R. Ruszczyk, A. Zaremba oraz A. Borowy, M. Gromek