Turniej rozpoczął się meczem Champion Team z drużyną starostwo/PSP, który zakończył się zwycięstwem mieszanej ekipy 2:0. W drugim spotkaniu reprezentacja gminy Ostrów Mazowiecka pokonała zespół starostwo/PSP również 2:0, pokazując świetną formę. Ostatnie starcie pomiędzy Champion Team gmina Wąsewo a gminą Ostrów Mazowiecka również zakończyło się wynikiem 2:0 dla ostrowskiej gminy, co dało jej bezapelacyjne zwycięstwo w turnieju.
Podium X Samorządowego Turnieju Piłki Siatkowej ostatecznie wyglądało następująco: pierwsze miejsce zdobyła gmina Ostrów Mazowiecka, drugie - drużyna Starostwo/PSP, a trzecie - reprezentacja gminy Wąsewo.
Organizatorzy gratulowali wszystkim drużynom pięknej gry w duchu fair play, podkreślając, że sport to nie tylko rywalizacja o wyniki, ale przede wszystkim budowanie relacji i integracja lokalnej społeczności samorządowej. Po pięcioletniej przerwie turniej udowodnił, że warto kontynuować te zawody.






Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.