We wtorek sparing z Narwią Ostrołęka

Dodano: 29 października 2007 07:49, Autor: KS Ostrovia


Już w najbliższy wtorek, tj. 30 października 2007 o godzinie 15:00 Ostrovia Ostrów Mazowiecka będzie podejmować na swoim boisku zespół IV-ligowej Narwi Ostrołęka. Będzie to mecz sparingowy, przygotowujący nasz zespół do spotkania w Pucharze Polski z Dolcanem Ząbki (III liga). W zespołach Różańskiego i Zajączkowskiego będzie można zobaczyć kilku młodzieżowców, którzy może w bliskiej przyszłości przebiją się do pierwszych składów swoich drużyn.

Katalog firm promowane

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

Ubezpieczenia Kożuchowscy

ul. Ks. Jana Sobotki 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Ubezpieczamy domy, samochody, firmy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]