We wtorek sparing z Narwią Ostrołęka
Dodano: 29 października 2007 07:49,
Autor: KS Ostrovia
Już w najbliższy wtorek, tj. 30 października 2007 o godzinie 15:00 Ostrovia Ostrów Mazowiecka będzie podejmować na swoim boisku zespół IV-ligowej Narwi Ostrołęka. Będzie to mecz sparingowy, przygotowujący nasz zespół do spotkania w Pucharze Polski z Dolcanem Ząbki (III liga). W zespołach Różańskiego i Zajączkowskiego będzie można zobaczyć kilku młodzieżowców, którzy może w bliskiej przyszłości przebiją się do pierwszych składów swoich drużyn.