KS Ostrovia. Miało być zwycięstwo jest porażka

Dodano: 7 listopada 2007 13:54, Autor: Adek

W sobotę o godz. 13.00 na stadionie MOSiR przy ulicy Warchalskiego 3 w Ostrowi Mazowieckiej odbył się mecz XIV Kolejki Mazowieckiej Ligi Seniorów (V liga) po między zespołami Ostrovi Ostrów Mazowiecka, a Victorii Sulejówek. Od pierwszego gwizdka sędziego do ataku ruszyli piłkarze gości. Już po kilku minutach spotkania kibice przyjezdnych, mogli się cieszyć z pierwszej bramki dla Victorii, zdobytej po błędzie ostrowskich obrońców. Ostrovia rzuciła się do odrabiania strat, lecz prawie wszystkie nasze ataki były rozbijane przez dobrze spisującą się defensywę gości. Około 30 minuty spotkania piłkę z bramki musiał wyjmować po raz kolejny ostrowski bramkarz - Rafał Gordziejczyk. Kiedy wydawało się, że już wszystko stracone, iskrę nadziei ostrowskim fanom daję Rafał Rakowiecki, który w zamieszaniu w polu karnym zdobywa bramkę kontaktową.
Jednak w tej części gry ostatniego słowa nie powiedzieli jeszcze piłkarze z Sulejówka, którzy w ostatnich minutach pierwszej połowy strzelają bramkę na 3:1. Druga połowa była bardziej wyrównanym widowiskiem, oba zespoły miały kilka 100% sytuacji do strzelenia bramek. W 74 min. bramkę na 2:3 strzela Aleksander Zaremba, który daje nadzieje wszystkim zgromadzonym ostrowskim kibicom na stadionie, że można jeszcze odmienić losy tego spotkania. Ale niestety tak jak w pierwszej połowie, tak i w drugiej ostatnie słowo należało do piłkarzy Victorii, którzy w 88 minucie strzelają bramkę na 2:4. Było to bardzo nieudany mecz dla ostrowskiej drużyny.

Ostrovia Ostrów Maz. - Victoria Sulejówek 2:4 (1:3)
R. Rakowiecki 38', A. Zaremba 74'
Ostrovia: R. Gordziejczyk - P. Śledziński, Ł. Nienałtowski, M. Kacprzak, W. Syposz, D. Wilczewski, R. Wilczewski, S. Różański, A. Maliszewski, R. Rakowiecki, T. Rępa oraz A. Borowy, P. Niwiński, A. Zaremba
Trener: S. Różański
Widzów: około 80