Dodano: 16 listopada 2007 10:36,
Autor: Dariusz zadroga
Na naszej stronie internetowejhttp://www.strazostrow.lh.pl/index.html zamieściliśmy informacje dotyczące poważnego wypadku drogowego z udziałem dwóch busów oraz awansów z okazji Święta Niepodległości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Poniżej zdjęcie z wypadku.
UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników
oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci
urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności.
[Zamknij]