Funkcjonariusze z pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej po raz kolejny wykazali się skutecznością, zatrzymując osobę poszukiwaną listem gończym poza terenem swojego powiatu.
Wczoraj po południu policjanci udali się na teren powiatu węgrowskiego, gdzie przebywał 49-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej. Powodem poszukiwań był prawomocny wyrok skazujący na karę 8 miesięcy pozbawienia wolności.
Dzięki skutecznie przeprowadzonym działaniom operacyjnym mężczyzna został zatrzymany i następnie przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie trafił do policyjnego aresztu. Po wykonaniu niezbędnych czynności 49-latek został doprowadzony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe osiem miesięcy.

źródło: KPP Ostrów Mazowiecka



Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.