OKK Sokół. Wysoka porażka z Sochaczewem

Dodano: 4 lutego 2008 09:14, Autor: źródło: własne

W dniu 3 lutego w Sochaczewie odbył się kolejny mecz III ligi koszykówki po między zespołami UKS Ogrodnik Sochaczew, a OKK Sokół Ostrów Mazowiecka. Oba zespoły do tego spotkania przystępowały w osłabionych składach, w zespole Sokoła brakowało przede wszystkim Michała Kilisia, który został zawieszony przez Wydział Gier i Dyscypliny WOZKosz W.M za 3 faule techniczne. Przez pierwsze minuty spotkania gra była bardzo wyrównana, jednak od 6 min. zaczynała uwidaczniać się przewaga zespołu z Sochaczewa. Ostatecznie pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 20:9. Niestety kolejne kwarty nie zmieniają obrazu gry ostrowskiej drużyny i tak przegrywamy kolejne kwarty 28:16; 25:12; 23:13. Ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem
96:50 dla drużyny gospodarzy.

UKS Ogrodnik Sochaczew – OKK Sokół Ostrów Mazowiecka 96:50 (20:9; 28:16; 25:12; 23:13)