Jutro sparing z Narwią Ostrołęka
Dodano: 4 marca 2008 22:12,
Autor: KS Ostrovia
Jutro, tj. 5 marca 2008 r. , Ostrovia Ostrów Mazowiecka rozegra swój ostatni sparing przed rundą wiosenną, ich przeciwnikiem będzie IV - ligowa Narew Ostrołęka. Początek spotkania o godzinie 15.30 na stadionie MOSiR w Ostrowi Maz. Narew Ostrołęka zajmuje obecnie 5. miejsce na 18 możliwych w IV lidze.