Pijany kierowca sprawcą wypadku na DW694. Interweniowały służby z Broku i Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

Dodano: 30 kwietnia 2026 17:10, Autor: OSP Brok, red. Elżbieta Krajewska

Wczesnym rankiem na drodze wojewódzkiej nr 694 na odcinku Brok-Poręba doszło do groźnego zderzenia dwóch samochodów. Jak ustalili policjanci, sprawca zdarzenia był nietrzeźwy - miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.
REKLAMA



W czwartek, 30 kwietnia 2026 roku o godzinie 05:02 jednostka OSP Brok została zadysponowana do wypadku drogowego na trasie Brok-Poręba , DW694. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów .Po przybyciu na miejsce strażacy zabezpieczyli teren zdarzenia oraz przystąpili do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej uczestnikom wypadku. Ich działania obejmowały również zabezpieczenie ruchu drogowego i wsparcie innych służb.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Honda, poruszający się na tablicach rejestracyjnych z województwa lubelskiego, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu. Doprowadziło to do czołowego zderzenia z pojazdem marki Fiat. Kierujący oddalił się z miejsca wypadku.

Na miejscu interweniowali strażacy z PSP Ostrów Mazowiecka oraz OSP Brok, a także funkcjonariusze policji. Mundurowi z ruchu drogowego zatrzymali 31-letniego mieszkańca województwa lubelskiego, który kierował Hondą.

Badanie wykazało, że mężczyzna był w stanie nietrzeźwości , miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Po wytrzeźwieniu zostaną z nim przeprowadzone dalsze czynności procesowe.


zdjęcia: OSP Brok

Zobacz również

Strażacy gasili pożar lasu w Sumiężnem. Na miejscu była także policja (zdjęcia)

26 kwietnia 2026, OSP Małkinia Górna, red. Elżbieta Krajewska

W sobotę, 25 kwietnia 2026 roku, o godzinie 11:47 strażacy zostali zadysponowani do pożaru poszycia leśnego w miejscowości Sumiężne. Na miejsce skierowano zastępy OSP Małkinia Górna oraz PSP JRG Ostrów Mazowiecka. W działaniach uczestniczyła również policja.

10-latek spadł z hulajnogi elektrycznej. W ciężkim stanie trafił śmigłowcem do szpitala

22 kwietnia 2026, KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Do groźnego zdarzenia z udziałem 10-letniego chłopca doszło we wtorek, 21 kwietnia, w miejscowości Ugniewo w powiecie ostrowskim. Dziecko, jadąc hulajnogą elektryczną, straciło panowanie nad pojazdem i przewróciło się na jezdnię. Nieprzytomny chłopiec z poważnymi obrażeniami głowy został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Warszawie.

Nocne zdarzenie w Zarębach Kościelnych . Ciężarówka w rowie po manewrze obronnym (zdjęcia)

17 kwietnia 2026, OSP Zaręby Kościelne, red. Elżbieta Krajewska

W nocy w Zarębach Kościelnych doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika siodłowego. Kierowca, próbując uniknąć zderzenia z dziką zwierzyną, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu, uderzając w przepust. Na szczęście nie odniósł obrażeń.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Janpol Hurtownia Owoców i Warzyw Albert Owsiewski

ul. Armii Krajowej 26
07-300 Ostrów Mazowiecka

ŚWIEŻE WARZYWA I OWOCE ORAZ ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]