KS Ostrovia - Tęcza Łyse 1:2

Dodano: 6 października 2009 17:08, Autor: Lemon

4 października Ostrovia Ostrów Maz. zmierzyła się w Kadzidle z drużyną Tęcza Łyse. Niestety, tym razem szczęście nie dopisało naszych zawodnikom, którzy przegrali 1:2 i tym samym, spadli na piąte miejsce w tabeli. Jedyną bramkę dla drużyny, z rzutu karnego strzelił w drugiej połowie spotkania Arkadiusz Ciach.
Dlaczego padła tylko jedna bramka? Co się stało?
- Bardzo dobrze atakowaliśmy cały czas, ale piłka nie wchodziła do bramki – mówi kapitan Sławomir Różański, – ale niestety, czasem tak jest.
W XI kolejce Ostrovia będzie walczyć z Koroną Szydłowo, która obecnie zajmuje 3 miejsce w tabeli.