Ostrovia Ostrów Maz.- Korona Szydłowo 0:2

Dodano: 15 października 2009 13:20, Autor: Lemon

Pierwsza połowa sobotniego meczu zakończyła się wynikiem 0:1 dla gości (Korony), natomiast kolejna bramka padła w drugiej połowie spotkania.
- Jesteśmy trochę podłamani – mówi kapitan drużyny Sławomir Różański. – Walczyliśmy, ale popełnialiśmy błędy, które przeciwnik wykorzystał. Jednak będziemy walczyć dalej – zapewnia.
Ostrovia wciąż utrzymuje się na piątym miejscu w tabeli, ale dystans do jej przeciwników z wyższych miejsc, zwiększa się. Jest to druga z rzędu przegrana Ostrovii. W 12 kolejce ostrowska drużyna będzie walczyć z Makowianką Makowem Mazowieckim.