Kolejna przegrana na wyjeździe SOKOŁA

Dodano: 17 listopada 2009 21:19, Autor: OKK Sokół

Nie wiedzie się Sokołowi w meczach wyjazdowych, jak do tej pory dwa wcześniejsze zakończyły się naszą przegraną.
Niestety, nie inaczej było w wyjazdowym meczu z UKS LA Basket Warszawa.

O ile wcześniejsze mecze zakończyły się minimalną porażką i to w ostatniej minucie meczu, to teraz przegrana była już wyraźniejsza. O wszystkim zadecydowała wysoko przegrana ostatnia kwarta 29:14. Po III kwartach to Sokół prowadził 62:60. Minimalną przewagę utrzymywaliśmy jeszcze do 5 minuty ostatniej kwarty. Jednak w końcówce zabrakło nam skuteczności, popełniliśmy kilka błędów, a gospodarze w pełni wykorzystali atut własnego parkietu. Na 3 minuty przed końcem meczu, przegrywaliśmy dwoma punktami, jednak dzięki kilku celnym rzutom za "trzy", koszykarze z Warszawy szybko uzyskali większą przewagę i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.