Bokserzy na treningu u karateków

Dodano: 24 lutego 2010 09:46, Autor: Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai


Karatecy zaprosili na trening bokserów. Podczas zajęć instruktorzy z sekcji bokserskiej Waldemar Pecura i Mariusz Wróbel zapoznawali członków sekcji zawodniczej oraz dorosłych z technikami bokserskimi. Zajęcia wywołały duże zainteresowanie i jest szansa na kontynuowanie współpracy pomiędzy karatekami oraz bokserami. Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai prowadzony jest przez sensei Radosława Grabowskiego i sensei Tomasza Marcjaniaka , sekcja boksu w UOLKA kierowana jest przez pana Kazimierza Jutrzenkę.


Komentarze

Dodano: 24 lutego 2010 13:33, ~mma

Mariusz jak widać w dobrej formie. pozdro;)

 

Dodano: 24 lutego 2010 18:37, ~ko

brawo chłopaki tak trzymać

 

Dodano: 2 marca 2010 12:07, (garyu)

To był bardzo ciekawy trening. Cieszę się, że się pomysł spodobał..

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

TERRAZYT - OKNA, DRZWI, BRAMY

ul. Lubiejewska 48
07-300 Ostrów Mazowiecka

Drzwi, okna, rolety od 1996 roku!

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]