Ostrovia przegrywa z Łysymi

Dodano: 21 maja 2010 15:32, Autor: Redakcja

W 25. kolejce Ligi Okręgowej piłkarze KS Ostrovia podejmowali 15 maja na boisku przy ul. Warchalskiego Tęczę Łyse. Przegrywając 0:2 po raz kolejny stracili punkty grając w roli gospodarza.
Mecz rozpoczął się dla miejscowych najgorzej jak tylko mógł. Już w pierwszych minutach stracili gola po błędzie obrony i od samego początku musieli gonić wynik. Kilka razy mieli okazję do wyrównania, ale nie pierwszy to raz w ej rundzie miała sytuacja, że pod bramką rywali brakowało zimnej krwi. W 11. minucie piłka po wyłuskaniu jej przez Tomasza Rępę potoczyła się o centymetry od słupka pustej bramki. 10 minut później Robert Wilczewski po kiksie rywala trafił w bramkarza, a dobitka poszybowała obok bramki. Po kwadransie kolejny strzał leciał wprost w ręce bramkarza. Goście tylu sytuacji nie mieli, a jedną z groźniejszych obronił w 26. minucie młody golkiper KS.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Kolejne sytuacje wypracowywali i marnowali Ostrowianie, a goście nic sobie z tego nie robiąc, w 70. minucie strzałem z rzutu wolnego podwyższyli prowadzenie i mogli spokojnie kontrolować końcowe minuty meczu. Sobotnia porażka nie była jedyną złą nowiną dla ostrowskich kibiców. Ostrovii odjęte zostały bowiem 3 punkty zdobyte w wyjazdowej potyczce z Borutą Kuczbork. Wynik zweryfikowano jako walkower dla Boruty, za grę w żółto-zielonych barwach zawodnika nieuprawnionego do gry.

KS Ostrovia - Tęcza Łyse 0:2 (0:1)

Bramki: 4 min.,70 min.

Skład: Orłowski Adrian, Gromek Marcin, Zaremba Aleksander, Kacprzak Michał (82' Zawistowski Paweł), Śledziński Paweł, Gromek Patryk (75' Bednarczyk Maciej), Różański Sławomir, Wilczewski Robert (63' Śladewski Krystian), Dmochowski Karol, Ciach Arkadiusz (30' Mórawski Maciej), Rępa Tomasz