Ostrowscy trampkarze pozostają liderem

Dodano: 22 maja 2010 00:49, Autor: Redakcja

W meczu rozgrywanym 16 maja na stadionie MOSiR przy ul. Warchalskiego, trampkarze KS Ostrovia z rocznika 1995 podejmowali Orła Sypniewo. Po nerwowej końcówce wygrali 4:3 i utrzymali pierwsze miejsce w tabeli.
Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy po kilku minutach prowadzili 1:0. Goście odpowiedzieli niemal natychmiast doprowadzając do remisu. Podopieczni Bernarda Pietkiewicza przejęli jednak inicjatywę i do przerwy, prezentując bardzo dobrą grę, znów prowadzili.

W drugich 45 minutach gospodarze po raz kolejny trafili do siatki i kiedy wynik brzmiał już 4:1 sytuacja nagle się odwróciła. To przyjezdni doszli do głosu i zaczęli odrabiać straty. Było to po części spowodowane kilkoma zmianami w składzie. Orły były w stanie strzelić jedynie dwie bramki i do remisu już nie doprowadzili.

Żółto-zieloni mogli zatem dopisać kolejne 3 punkty w dorobku punktowym. W najbliższą niedzielę czeka ich pauza, natomiast za tydzień zagrają ostatnie spotkanie ligowe. Wygrana da udział w barażach o awans do Ligi Mazowieckiej.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Orzeł Sypniewo 4:3

Bramki: Lipski Daniel x 2, Popowski Paweł, Kopacz Kamil

Skład: Krzysztof Grabowski, Jakub Ostrówka, Mateusz Dawidczyk, Rafał Chodubski, Tomasz Han, Paweł Popowski, Paweł Wiśniewski (60' Jakub Zapatka), Daniel Lipski (55' Michał Dudziak), Kamil Kopacz, Tomasz Grądzki, Mateusz Ruciński