Turniej tenisa ziemnego o Puchar Przewodniczącego NSZZ "Solidarność"

Dodano: 3 września 2010 19:08, Autor: Adrian Paszczyk

28 sierpnia na ostrowskie korty tenisowe wyszło 13 zawodników by grać o Puchar Przewodniczącego NSZZ "Solidarność" regionu Mazowsze. Była to część obchodów 30 rocznicy Porozumień Sierpniowych.
Wielu zawodników to już wprawieni w bojach gracze, którzy w ostatnich tygodniach regularnie brali udział w poszczególnych turniejach. Wśród nich możemy znaleźć najlepszego młodzieżowego zawodnika z turniejów wakacyjnych Daniela Krycha. Mistrza Ostrowi Dariusza Galarskiego i naszego najlepszy reprezentanta w Turnieju Czterech Miast Waldemara Rępe.

To jednak żaden z powyższych zawodników nie wygrał turnieju z 28 sierpnia. Krych D. to melodia przyszłości, Rępa W. wyraźnie ostatnio nie w formie, a Galarski D. który Mistrzostwo Ostrowi zdobył tydzień temu, tym razem zajął trzecie miejsce w półfinale ulegając zwycięzcy turnieju Zbigniewowi Kosikowi, mieszkańca Kosowa Lackiego. Warto dodać, że Zbigniew Kosik 31 sierpnia i 1 września w Turnieju Czterech Miast, rozgrywanym w Wyszkowie, zajął 2 miejsce ulegając jedynie Gustawowi Felakowi.

Czterech najlepszych zawodników otrzymało puchary z rąk Krzysztofa Guziewskiego Przewodniczącego NSZZ "Solidarność" Oddział Ostrów Maz.

Kolejny turniej tenisa ziemnego w najbliższą sobotę (4 września) o godzinie 9:00 na kortach Ostrowi. Tym razem będzie to Turniej Czterech Miast.