Szkolenia dla osób bezrobotnych. Listy kandydatów nadal otwarte

Dodano: 30 września 2010 11:52, Autor: Adrian Paszczyk

Opiekunka osób starszych z elementami języka niemieckiego, murarz - tynkarz, murarz - glazurnik, spawacz, wizaż i stylizacja paznokci. Na te szkolenia otwarte są jeszcze listy kandydatów.
Zrealizowanie szkoleń dla osób bezrobotnych jest planowane do końca roku 2010. Osoby zainteresowane zgłaszają się do pośredników pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy przy stanowiskach 4-8.

Ponadto PUP informuje: "Jednocześnie informujemy, że osoby bezrobotne mogą zgłaszać u pośredników pracy, potrzebę ukończenia indywidualnych, czyli takich gdzie kierunek szkolenia wskazuje osoba bezrobotna, a szkolenie nie jest ujęte w planie szkoleń na 2010 rok jako szkolenie grupowe."

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy!

Pokusa Kebab

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]