Zawodnik Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai pojedzie na Mistrzostwa Europy!

Dodano: 27 października 2010 14:12, Autor: Adrian Paszczyk

Maciej Laskowski udał się na obóz kadry Polski, która następnie w Gorzowie 6 listopada rozpocznie zmagania w Mistrzostwach Europy.
Ten młody zawodnik jest posiadaczem zielonego pasa, 4 kyu. W treningach OKKK uczestniczy już od wielu lat, a jego ostatnim sukcesem jest 7 miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii kumite lekkiego kontaktu juniorów młodszych.

Cały sztab trenerski z Ostrowi liczy, że ciężkie treningi, które odbył Maciej w COS w Zakopanem, przyniosą pozytywne efekty, a Ostrów Mazowiecka będzie mogła być dumna z pierwszego zawodnika z lokalnego klubu, który pojechał na imprezę tej rangi.

Maiciej Laskowski wystartuje w kategorii -70 kg, semi kontakt.