OKK Sokół nadal niepokonane. "Derby" na korzyść OKK!

Dodano: 2 listopada 2010 10:04, Autor: Adrian Paszczyk

30 października OKK Sokół zmierzył się w derbowym spotkaniu na wyjeździe z OKK Ostrołęka. To 4 kolejka i 3 zwycięstwo (jeden mecz przełożony) z rzędu.
Zdecydowanie do ostrowskich koszykarzy należał początek i koniec meczu. Po pierwszej kwarcie na tablicy widniał wynik 17:23 dla OKK Sokół. Dwie kolejne kwarty należały już do gospodarzy, którzy najpierw doprowadzili do wyrównania spotkania, a później wyszli na trzy punktowe prowadzenie.

W ostatniej kwarcie OKK Sokół zaprezentował się zdecydowanie lepiej od OKK Ostrołęka wygrywając ją 6:19 i zasłużenie cały mecz 58:68.

Kolejny mecz w najbliższą sobotę (6 listopad) z UKS JAGIELLONKA Warszawa.

OKK OSTROŁEKA - OKK SOKÓŁ OSTRÓW MAZ. 58:68 (17:23, 21:15, 14:11, 6:19)