Sokół "pożarł" GLKS Nadarzyn

Dodano: 15 listopada 2010 13:11, Autor: Adrian Paszczyk

Po przedsezonowych przetasowaniach kadry OKK Sokół doszedł do bardzo dobrej formy. Podczas rewanżowej VI kolejki ostrowski zespół nie dał najmniejszych szans GLKS Nadarzyn wygrywając każdą z 4 kwart.
Przed meczem nikt nie spodziewał się by OKK Sokół mógł zejść z placu gry bez zwycięstwa. Za drużyną z Ostrowi przemawiały nie tylko wyższe umiejętności, ale także własna hala i przewaga psychologiczna w postaci wygrania pierwszego meczu w Nadarzynie.

Zawodnicy Sokoła rozpoczęci mecz zdecydowanie bardziej rozluźnieni niż rywale i już na początku OKK prowadził 12:0. W dalszej części tej kwarty przewaga systematycznie była powiększana i na jej koniec wynosiła 28:9.

Kolejne trzy kwarty wygrał również zespół z Ostrowi 18:13, 24:10, 21:16 i cały mecz 91:48.

OKK Sokół nadal pozostaje w rywalizacji bez porażki!