Policja - zdarzenia 17.12.2010 - 24.12.2010

Dodano: 24 grudnia 2010 10:03, Autor: KPP


17.12.2010 policjanci z KPP Ostrów Mazowiecka zatrzymali 33 letniego m-ca Ostrowi, który po uprzednim wybiciu szyby dostał się do salonu telefonii komórkowej skąd dokonał kradzieży telefonów i kart startowych łącznej wartości 1445zł. Mieszkańca Ostrowi zatrzymano do wyjaśnienia w PdOZ KPP Ostrów Maz.

17.12.2010 około godziny 00 dyżurny KPP w Ostrowi Mazowieckiej otrzymał informację, że na ul, Mieczkowskiego grupa młodych mężczyzn dokonuje uszkodzenia samochodu m-ki Opel Vectra. W wyniku natychmiastowych działań policji zatrzymano sześciu sprawców podejrzewanych o dokonanie uszkodzenia pojazdu. Dwóch 20-latków, trzech 21-latków i jeden 19-latek uszkodzili auto wybijając przednią szybę oraz kopiąc karoserię zatrzymano w PdOZ KPP Ostrów Maz. do wyjaśnienia.

18.12.2010 dyżurny KPP Ostrów Maz otrzymał zgłoszenie iż w Komorowie w rejonie torów kolejowych n/n osoba kopie przewody. Skierowany na miejsce patrol zatrzymał mężczyznę, który usiłował dokonać kradzieży przewodów telekomunikacyjnych na szkodę Telekomunikacji Kolejowej S.A w Warszawie. 23Letniego mieszkańca Niegowca zatrzymano do wyjaśnienia.

18.12.2010 w Broku na ul. Dąbrowskiego policjanci z Posterunku Policji w Broku zatrzymali do kontroli drogowej sam m-ki Hyundai Pony, którego kierujący w wydychanym powietrzu miał 0,6 promila.

19.12.2010 na ul. Mikołajczyka w Ostrowi Mazowieckiej n/n sprawcy po uprzednim wybiciu szyby dostali się do wnętrza budynku mieszkalnego skąd dokonali kradzieży żelazka oraz srebrnej biżuterii. Pokrzywdzony wartość strat oszacował na 300zł.

20.12.2010 grudnia policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Maz w toku realizacji działań przy ul Broniewskiego dokonali przeszukania sam m-ki Audi w którym zabezpieczyli 27 020 sztuk papierosów nieoznaczonych znakami skarbowymi akcyzy.

21.12.2010 w Małkini Górnej na ul. Leśnej n/n sprawcy po uprzednim wyłamaniu zamka weszli do środka mieszkania skąd dokonali kradzieży pieniędzy oraz biżuterii o wartości 1000zł.

21.12.2010 w m-ci Sulęcin Szlachecki policjanci z Posterunku Policji w Starym Lubotyniu zatrzymali do kontroli rowerzystę. Mieszkaniec Sulęcina w wydychanym powietrzu miał 0,2 promile. Mężczyzna kierował rowerem pomimo prawomocnego zakazu prowadzenia pojazdów w tym rowerów.

22.12.2010 ok 00 w m-ci Nowa Ruskołęka gm. Andrzejewo policjanci z Posterunku Policji w Andrzejewie zatrzymali do kontroli drogowej sam marki VW Golf. Kierujący (m-c Nowej Ruskołęki) w wydychanym powietrzu miał 0,9 promila.

22.12.2010 w miejscowości Małkinia Górna na ul. Nurskiej policjanci z KP Małkini zatrzymali do kontroli drogowej sam m-ki VW Passat. Kierujący (m-c Złotki) w wydychanym powietrzu miał 1,4 promila.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

VeloBank - Placówka Partnerska w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3 Maja 74
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]