MGS siatkówka: gimnazjaliści z "czwórki" na czele

Dodano: 25 stycznia 2011 12:42, Autor: Adrian Paszczyk

Po pierwszym turnieju piłki siatkowej w ramach Miejskiej Gimnazjady Sportowej na prowadzeniu Publiczne Gimnazjum Nr 4.
Siatkarze z 4 miejskich szkół spotkali się w hali MOSiR przy ulicy Henryka Trębickiego 22 stycznia.

Zdecydowanie najlepsi tego dnia uczniowie gimnazjum nr 4 wygrali dwa spotkania. W pierwszym pokonując gimnazjum nr 1 2:0. W kolejnym meczu nic nie zapowiadało pogromu w wykonaniu chłopców z "czwórki". Pierwszy set spotkania z gimnazjum nr 2 zakończył się na korzyść "dwójki" 25:22. W dwóch pozostałych setach górą była jednak "czwórka", która rozgromiła swojego rywala w setach 25:11 oraz w tie-breaku 15:4.