Wiadomości

Dodano: 11 lipca 2003 18:46, Autor: Rafał Budkiewicz


1 lipca o godzinie 18:15 w miejscowości Mianówek UG Szulborze doszło do wypadku drogowego. Samochód osobowy marki FIAT 126p uderzył w przydrożne drzewo w wyniku czego dwoje pasażerów doznało obrażeń. W działaniach ratowniczych udział brały dwa zastępy ochrony przeciwpożarowej – 8 osób.

2 lipca o godzinie 4:48 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Ślepowrony. W wyniku pożaru spaleniu uległa część w/w obiektu. W działaniach udizał brały jednostki OSP typu S z gminy Nur oraz 4 zastępy z OSP w KSRG spoza gminy i 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej z Ostrowi Mazowieckiej.


Katalog firm promowane

TERRAZYT - OKNA, DRZWI, BRAMY

ul. Lubiejewska 48
07-300 Ostrów Mazowiecka

Drzwi, okna, rolety od 1996 roku!

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

KWIATY ŚWIATA Atelier Florystyczne

Stara Grabownica 15
07-300 Ostrów Mazowiecka

FLORYSTYKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]