Oficjalne obchody 3 maja

Dodano: 2 maja 2011 15:10, Autor: Izabela Sochocka

Jutrzejsze święto to ważny dzień zarówno w życiu świeckiej, jak i katolickiej Polski. Główne uroczystości odbędą się, tradycyjnie, na placu Wolności.
3 maja to Święto Najświętszej Maryi Panny - Królowej Polski i rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Msza św. za Ojczyznę, w której udział wezmą władze miasta, służby mundurowe, a także przedstawiciele lub poczty sztandarowe organizacji, zakładów pracy i szkół o godz. 11.00.

Po Mszy św. nastąpią tradycyjne uroczystości na Placu Wolności.

Dokładny program jutrzejszych obchodów umieściliśmy tu:http://www.ostrowmaz.com/aktualnosci/6376.

Komentarze

Dodano: 3 maja 2011 14:37, wolnomurarz (wolnomurarz)

3 maja to przede wszystkim rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Zenujacym jest odkladanie tego faktu na drugi plan...poza jakis religijny rytual w swieckim panstwie.

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Transport Towarowy SZABŁOWSKI S.C.

ul. Małkińska 9
07-300 Ostrów Mazowiecka

Koparki, kruszarki, wywrotki, podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę!

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]