Tylko do środy można się zgłosić na Festiwal

Dodano: 10 maja 2011 09:34, Autor: Anna Krajewska-Polak

18 maja odbędzie się VI Festiwal Polskiej Piosenki Filmowej. Udział w nim mogą wziąć soliści ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich powiatu ostrowskiego. Termin wysyłania zgłoszeń mija 11 maja.
Już tylko do jutra można przesłać pocztą, faksem lub e-mailem na adres MDK wypełnionej czytelnie karty zgłoszenia na VI Festiwal Polskiej Piosenki Filmowej.

Regulaminy oraz wzory kart zgłoszeń do festiwalu. Regulamin oraz karty zgłoszeń zamieszczone zostały na stroniehttp://www.mdk.ostrowmaz.com/ oraz zostały rozesłane do szkół, dlatego pytajcie swoich wychowawców o możliwość wzięcia udziału w tegorocznym festiwalu.

Wszelkich informacji na temat Festiwalu udziela instruktor Remigiusz Danelczyk.

Organizatorem Festiwalu jest Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckie. Organizatorzy, poprzez Festiwal, chcą pokazać bogactwa polskiej piosenki filmowej od okresu międzywojennego do współczesności oraz zintegrować młodzież śpiewającą.

W Festiwalu mogą wziąć udział soliści ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich powiatu ostrowskiego, maksimum dwóch wykonawców z każdej placówki (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia) w każdej kategorii wiekowej, po przesłaniu karty zgłoszenia. Wykonawcy podzieleni zostaną na cztery kategorie wiekowe: klasy I - III, klasy IV - VI szkoły podstawowej, gimnazjaliści oraz uczniowie szkół średnich.


Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

Lewiarz Development Sp. z o.o.

ul. Wiejska
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Przy Wiejskiej - wkrótce w sprzedaży!

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]