Ostrowianin na 4 miejscu w turnieju masters

Dodano: 12 września 2011 11:30, Autor: Adrian Paszczyk

11 września w Ostrołęce odbył się finał Grand Prix Czterech Miast, do którego przystąpiła najlepsza 8 klasyfikacji generalnej GPCM, w tym jeden ostrowianin.
Zawody zdominowali ostrołęccy zawodnicy z Jordanem Czapskim na czele, który w finale pokonał reprezentanta Łomży Adama Styłe 6:3, 7:5. Natomiast w meczu półfinałowym zwyciężył z jedynym reprezentantem Ostrowi Mazowieckiej Waldemarem Rępą, który w klasyfikacji generalnej Grand Prix Czterech Miast zajął miejsce 2.

W meczu o 3 miejsce Waldemar Rępa skreczował, tym samym zajmując ostatecznie miejsce 4. Miejsce 3 zajął Bartłomiej Otłowski z Ostrołęki.