Andrzejewo: Zasłużony sołtys

Dodano: 12 września 2011 12:39, Autor: Urząd Gminy Andrzejewo


W dniu 7 września w Mościbrodach koło Siedlec odbyło się spotkanie samorządowców z powiatów okręgu siedlecko- ostrołęckiego z przedstawicielami centralnych władz państwowych na czele z Wicepremierem, Ministrem Gospodarki Waldemarem Pawlakiem.

Po krótkim omówieniu aktualnej sytuacji gospodarczej kraju, ocenie szans i zagrożeń, Waldemar Pawlak uhonorował 67 sołtysów specjalnymi podziękowaniami za ich ofiarną i sumienną służbę publiczną w samorządzie terytorialnym na rzecz lokalnej społeczności swojej miejscowości i gminy.

REKLAMA



Uzupełnieniem tych podziękowań- dyplomów były albumy ilustrujące krajobraz oraz florę i faunę Mazowsza.

Wśród wyróżnionych sołtysów znalazł się m. in. Pan Jerzy Uściłowski ze wsi Żelazy Brokowo w gminie Andrzejewo, który tę zaszczytną funkcję pełnił nieprzerwanie przez 38 lat.

W imieniu Pana Uściłowskiego, który z przyczyn losowych nie mógł osobiście uczestniczyć w tej uroczystości podziękowanie odebrał przewodniczący rady Ryszard Skłodowski.


Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

TAXI OSOBOWE VIP

07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

Cezan Salon Meblowy Black Red White

ul. Mieczkowskiego 16 (Galeria TEK, II piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szukasz mebli, które idealnie wpasują się w Twoje wnętrze? Zainspiruj się!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]