Osłabiona Ostrovia przegrywa w Płocku

Dodano: 10 października 2011 11:14, Autor: Adrian Paszczyk

3:1 ulegli piłkarze ostrowskiego "KaeSu" rezerwom Wisły Płock.
Osłabiona Ostrovia z powodu kontuzji i kartek otrzymanych w poprzednich meczach nie dała rady wywieźć korzystnego rezultatu z boiska Wisły Płock II.

Do meczu z Wisłą Płock II ostrowscy piłkarze przystępowali bez swojego kapitana Marcina Truszkowskiego, który w meczu z Błękitnymi Gąbin w doliczonym czasie gry otrzymał czerwoną kartkę i nie mógł wystąpić w sobotnim (8 października) meczu rozgrywanym na stadionie rywala.

REKLAMA



Osłabiona Ostrovia ostatecznie nie dała rady rezerwom Wisły Płock tracąc 3 bramki, a strzelając tylko jedną.


Wisła II Płock - KS Ostrovia 3:1 (2:0)

Komentarze

Dodano: 10 października 2011 14:02, (damian131720)

super relacja. dużo można się dowiedzieć

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Tawerna Akropolis

ul. Małkińska 143
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj greckiej kuchni !

Salon meblowy Grupy Forte S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wybierz komfort w swoim stylu

Pokusa Street Food

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]