A w listopadzie...

Dodano: 27 października 2011 21:38, Autor: Anna Krajewska-Polak

A kto powiedział, że w listopadzie trzeba siedzieć w domu? Koncerty, spektakle teatralne, seanse filmowe, mecze, biegi integracyjne. Dla każdego coś się znajdzie.


Listopad jest miesiącem, który nie skłania jakoś specjalnie do wychodzenia z domu. Pogoda kiepska, mało słońca i niewiele się dzieje. Ostrowskie instytucje i organizacje namawiają jednak do ruszenia się z wygodnej kanapy.

W MDK XI Ogólnopolski Festiwal Tańca "Wirujący Krąg", spotkania z muzyką klasyczną, jazzową i? nie tylko jazzową. W MOSiR Rodzinny Bieg Integracyjny, Maraton Fitness, mecze piłki siatkowej i koszykówka. W Kotłowni kolejne sztuki i koncert Krzysztofa Cezarego Buszmana wraz z Jarosławem Jarem Chojnackim. Kino Ostrovia i Klub Filmowy Kotłownia zapraszają na nowe filmy.

REKLAMA




Usługi hotelowe 17 organizują pierwsze ostrowskie Targi Ślubne. Warto też pamiętać o Miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

Już niebawem na Ostrowskim Portalu Internetowym więcej informacji o wydarzeniach w mieście.



Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

Cezan-Meble

ul. Okrzei 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Studio mebli kuchennych, szafy, garderoby, zabudowy wnętrz.

Gabinet Stomatologiczny KOCHDENT

ul. Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]