Sokół kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa

Dodano: 21 listopada 2011 11:24, Autor: Adrian Paszczyk

Tym razem wyższość zawodników OKK Sokół musieli uznać zawodnicy GLKS Nadarzyn, którzy na własnym parkiecie polegli z liderem tabeli.
Ostrowski Klub Koszykówki w bieżącym sezonie razi swoją siłą każdego rywala. I choć GLKS Nadarzyn nie należy do faworytów rozgrywek (zajmuje ostatnie miejsce, bez zwycięstw), to można było spodziewać się ambitnej gry zawodników z Nadarzyna, którzy występowali przed swoją publicznością.

Ostrowski Klub Koszykówki Sokół musiał ten mecz wygrać. I tak się stało. Cały mecz był pod kontrolą zawodników z Ostrowi Mazowieckiej, którzy raz po raz punktowali swojego rywala. Ostatecznie licznik zdobytych punktów przez Sokół zatrzymał się na 81. Rywal natomiast zdobył tylko 53 punkty.

REKLAMA



W kolejnym meczu ostrowskich koszykarzy czeka zdecydowanie trudniejszy mecz, w którym rywalem będzie MKS Ochota Warszawa. I choć za wcześnie by głośno mówić o końcowym triumfie Sokoła, to już można wyszeptać, że po tym meczu poznamy najsilniejszą drużynę obecnego sezonu.

GLKS Nadarzyn - OKK Sokół Ostrów Mazowiecka 53:81
(10:23 (18:10) (14:20) (11:28)

Punkty dla Sokoła:

Artur Zadroga - 15
Grzegorz Helcbergiel - 0
Łukasz Ryfa - 19
Paweł Skarpetowski - 6
Krzysztof Szymański - 0
Piotr Barszcz - 17
Paweł Mazurek - 11
Grzegorz Szydło - 7
Radosław Suwalski - 2
Bartłomiej Pienkowski - 0
Mateusz Zaręba - 4




Zobacz również

Sokół zadbał o emocje

14 listopada 2011, Redakcja

Niespodziewanie dużo emocji zafundowali kibicom i przede wszystkim sobie koszykarze OKK Sokół. Pomimo świetnego początku spotkania ze stołeczną Jagiellonką w końcowych minutach zwycięstwo zawisło na włosku.

OKK Sokół rozbija kolejnego rywala

7 listopada 2011, Adrian Paszczyk

Wysoką wygraną 64:104 zakończył się sobotni (5 listopada) mecz ligowy OKK Sokół z KS Pułaski Warka.

Pokaz siły Sokoła

31 października 2011, Adrian Paszczyk

29 października Ostrowski Klub Koszykówki Sokół rozgromił zespół z Kozienic 106:44.

Komentarze

Dodano: 21 listopada 2011 20:34, asp (asp)

Nie zapominaj że jest jeszcze Legia Warszawa, która jest bardzo mocnym zespołem. Moim zdaniem w tym sezonie walka o awans rozstrzygnie się między Legią, Ochotą i Sokołem. Może jeszcze do walki dołączyć KS MON-POL z Płocka i ewentualnie Jagiellonka - które to mimo wielu przegranych nie powiedziały ostatniego słowa.

 

Dodano: 21 listopada 2011 23:47, (adrianp)

Legia, Ochota, Jagiellonka, każde mocne, ale na Sokół w tym sezonie nie będzie bata :) - to życzenia świąteczne. Reklamy świąteczne w listopadzie, to i życzenia też mogą być :)

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pokusa Street Food

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]