Pochmara i Guziewska znowu zwyciężyły

Dodano: 25 stycznia 2012 16:34, Autor: Anna Krajewska-Polak

- Wspaniały taniec, wspaniała zabawa. To jest dopiero sztuka! - skomentowała Bożena Jakubczyk występ jednej z par na Feryjnym Festiwalu Solówek i Duetów. Z rok na rok występująca młodzież reprezentuje coraz wyższy poziom.

25 stycznia 2012, w drugim tygodniu ferii, po raz siódmy odbył się Feryjny Festiwal Solówek i Duetów. W sali widowisko-kinowej MDK spotkała się ostrowska młodzież, by zaprezentować się w wymyślonych przez siebie choreografiach.

Festiwal przyciągnął sporą publiczność, ale też trudno się dziwić, ponieważ z rok na rok młodzież reprezentuje coraz wyższy poziom. Uczestnicy bawili się świetnie, widzowie również. - Wspaniały taniec, wspaniała zabawa, to jest dopiero sztuka! - wykrzyknęła pomysłodawczyni Bożena Jakubczyk po występie jednej z par.

REKLAMA14 Solówek i 7 Duetów, w których łącznie wystąpiło 20 wykonawców, oceniała komisja w składzie: Aleksandra Jakubczyk-Bajorek, Justyna Jakubczyk, Lidia Stelmaszczyk oraz Sandra Popiołek.

W kategorii Solówki I miejsce zajęła Karolina Guziewska, II Kinga Pochmara, III Edyta Cholewińska, Karolina Kłosińska, Olga Gajewska. W kategorii Duety: I miejsce Karolina Guziewska i Kinga Pochmara, II Martyna Kmit i Martyna Wyszogrodzka, III miejsca nie przyznano. Wyróżnienia otrzymały Natalia Borowa, Jadzia Danelczyk i Amelia Andrzejczyk. Najważniejsza zaś nagroda, bo od publiczności przypadła, podobnie jak w ubiegłym roku, duetowi Pochmara i Guziewska.


Zdjęcia Mirosław Kisielewski

Zobacz również

Zabawa bez alkoholu

24 stycznia 2012, Janusz Czarnecki

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Promującego Abstynencję i Zdrowy Styl Życia ZACZNIJ OD NOWA udowodnili, że można się świetnie bawić bez alkoholu.

BezWianka zaprasza na bal

23 stycznia 2012, Anna Krajewska-Polak

Zespół BezWianka zaprasza 4 lutego br. na bal przebierańców.

Młodzież uczyła się jazzu i hip-hopu

21 stycznia 2012, Laura Kotowska

Na początku tygodnia, w MOSIR w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się warsztaty tanecznej, na których młodzież uczyła się jazzu, hip-hopu, dancehallu i krumpu.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]