ALPNH: Dream Team gromi

Dodano: 6 lutego 2012 15:43, Autor: Adrian Paszczyk

12:3 zwyciężył Dream Team na OCB w IV kolejce Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej.
Na otwarcie IV kolejki zagrały drużyny Roch Jasienica i Orz Kosewo. Pewne prowadzenie 3:1 zawodników z Jasienicy zostało utrzymane również w drugiej połowie i choć Orz Kosewo zmniejszył stratę bramkową do 1 gola, to nie udało się mu przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Mecz zakończył się wygraną Rocha Jasienicy 4:3.

Emocji nie brakowało także w dalszej części gier. Nagoszewo pokonało Meksyk 6:2, który nadal czeka na pierwszą wygraną w rozgrywkach ALPNH.

Mecz APIN i BD Artu można było określać na ten czas hitem kolejki, bowiem mierzyły się dwie drużyny z czołówki tabeli. Na boisku jednak duża dysproporcja umiejętności. BD Art w obydwu połowach stracił po 2 gole i ostatecznie przegrał z APIN 4:0. Oddając tym samym fotel lidera Dream Teamowi, który rozgromił OCB 12:3.

W pozostałych meczach Zygi Ranch wygrał 5:2 z ZGK, natomiast Urząd Miasta zremisował ze Schneiderem.