Po wyrównanej walce Sokół poległ w Warszawie

Dodano: 13 lutego 2012 11:25, Autor: Adrian Paszczyk

71:64 przegrał Ostrowski Klub Koszykówki Sokół w meczu z Jagiellonką Warszawa.
Pierwsze trzy kwarty meczu rozegranego 11 lutego w Warszawie zapowiadały ostrą walkę o zwycięstwo w końcówce meczu. Pierwszą kwartę nieznacznie wygrali gospodarze 20:19, w drugiej sytuacja odwrotna - jednym punktem zwyciężył Sokół 20:21, trzecia kwarta zgodnie na remis 15:15.

W decydującej o losach spotkania 4 kwarcie ostrowscy koszykarze zaprezentowali się bardzo dobrze. Niestety tylko do 8 minuty tej części meczu. Seria trafień przeciwnika spowodowała, że 5 punktowe prowadzenie Sokoła zostało zniwelowane, a następnie Jagiellonka wyszła na prowadzenie. Czwarta kwarta zakończyła się zdecydowaną wygraną warszawskich przeciwników 16:9 i w całym meczu 71:64.

UKS Jagiellonka Warszawa - OKK Sokół Ostrów Maz. 71:64
(20:19) (20:21) (15:15) (16:9)