Muzyka klasyczna i rozrywkowa na deskach Kotłowni

Dodano: 27 kwietnia 2012 07:31, Autor: Anna Krajewska-Polak

Czajkowski, Mozart, ale też Gershwin i Sinatra do posłuchania w niedzielę w teatrze Scena Kotłownia.
W najbliższą niedzielę, 29 kwietnia o godzinie 19.00, w ramach cyklu Gość Miesiąca Scena Kotłownia zaprasza na koncert Kwartetu Smyczkowego Forarte. Kwartet tworzą muzycy, absolwenci Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Poza działalnością kameralną, członkowie grupy są muzykami warszawskich orkiestr symfonicznych i operowych. Polskiej Orkiestry Radiowej, Warszawskiej Opery Kameralnej, Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

REKLAMAKoncert będzie się składał z dwóch części. W pierwszej, klasycznej usłyszymy utwory między innymi Mozarta, Czajkowskiego, Vivaldiego, a w drugiej, rozrywkowej Gershwina, Cole Portera, czy Sinatry. Przważać będą słynne tematy filmowe i musicalowe.

Wejściówki-cegiełki dostępne są w Biurze Usług Turystycznych "FLAMINGO" ul. Kilińskiego 2/9 w Ostrowi Mazowieckiej

Wydarzenie współfinansowane przez władze samorządowe Miasta Ostrów Mazowiecka


Zobacz również

Sumptuastic zagra na Dniach Ostrowi

24 kwietnia 2012, Anna Krajewska-Polak

Wiadomo już, że na tegorocznych Dniach Ostrowi zagra zespół Sumptuastic. Organizatorzy zapraszają też na dyskotekę, występy artystów, wspólne plenerowe oglądanie filmów i wiele innych atrakcji.

Niektórzy lubią poezję...

23 kwietnia 2012, Anna Krajewska-Polak

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i średnich oraz osoby dorosłe do wzięcia udziału w konkursie recytatorkom poezji Szymborskiej. Dodatkową atrakcją dla uczestników konkursu i ich gości będzie gala finałowa, na którą zaprosiliśmy Ernesta Brylla - poetę, pisarza, tłumacza, niezrównanego gawędziarza, który dzieciństwo spędził w Komorowie Starym.

Paciaki promują Polskę i Euro 2012

23 kwietnia 2012, Krystyna Brzostek

Wspólnie z Policją i Dariuszem Dziekanowskim tworzyli fotografię Polaków promujących nasz kraj na czas rozgrywek piłkarskich. Zdjęcia ostrowskich Paciaków znajdą się na pocztówkach i bilbordach we wszystkich miastach związanych z EURO.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Tawerna Akropolis

ul. Małkińska 143
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj greckiej kuchni !

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]