Ostrovia przegrywa z Błękitnymi Gąbin 4:2

Dodano: 7 maja 2012 14:13, Autor: Adrian Paszczyk

Dwie bramki stracone w ostatnich 10 minutach meczu przekreśliły szanse Ostrovi na zdobycie choćby jednego punktu.
Początek meczu nie wyszedł najlepiej ostrowskim piłkarzom. Już w 5 minucie gola na 1:0 dla gospodarzy z Gąbina strzelił Krzysztof Różycki. Jeszcze przed przerwą ten sam piłkarz podwyższył wynik na 2:0.

W szatni ostrowskiej drużyny musiało paść kilka twardych słów, bo początek drugiej połowy przywrócił nadzieję na korzystny rezultat meczu. Ponadto strzałem w dziesiątkę okazało się wprowadzenie na boisko Tomasza Rępy, który w 52 minucie meczu zdobył gola kontaktowego. Dwie minuty później asystował przy golu Roberta Wilczewskiego dającym wynik remisowy 2:2.

W ostatnich 10 minutach meczu ostrowską obronę rozpracował napastnik gospodarzy Radosław Wiśniewski, który zdobył dwa gole, jeden w 82 minucie, drugi w 89 minucie.

Błękitni Gąbin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4 : 2 (2 : 0)

Bramki: Krzysztof Różycki 5', 31', Radosław Wiśniewski 82', 89' - Tomasz Rępa 52', Robert Wilczewski 54'.

Zwycięstwem 1:0 zakończyło się domowe spotkanie Klubu Sportowego Ostrovia z MKSem Ciechanów.

Remis Ostrovi z Kasztelanem Sierpc

30 kwietnia 2012, Adrian Paszczyk

Wynikiem 1:1 zakończył się wyjazdowy mecz Ostrovi z Kasztelanem Sierpc.

Ostrovia remisuje z Nadnarwianką Pułtusk

23 kwietnia 2012, Adrian Paszczyk

Rozegrany w minioną sobotę mecz Ostrovi poza jedynym wywalczonym punktem nie miał wiele pozytywnych aspektów.