Casting do ostrowskiego Mam talent już za tydzień

Dodano: 23 maja 2012 13:01, Autor: Katarzyna Gryczon

28 maja odbędą się przesłuchania do ostrowskiego konkursu Mam talent. Zwycięzca wystąpi na Dniach Ostrowi.

Wczorajsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta poświęcona była przygotowaniom do pierwszego, ostrowskiego Mam talent. Młodzież, wraz z Miejskim Domem Kultury, który jest współorganizatorem tej imprezy, dopinała wszystko na ostatni guzik.

REKLAMAJuż tylko tydzień dzieli nas od ostrowskiego konkursu Mam talent. Na pomysł organizacji takiej imprezy w Ostrowi wpadła Młodzieżowa Rada Miasta, czyli grupa prężnie działających, młodych osób. Jak się okazało, pomysł cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy blisko 250 osób deklarujących na Facebooku chęć wzięcia udziału w tym wydarzeniu, oraz ponad 50 zgłoszeń osób chcących zaprezentować swoje zdolności.

Jakie talenty mamy w Ostrowi? Najwięcej zgłosiło się wokalistów i tancerzy, ale nie zabraknie również recytacji czy żonglerki. Na pewno ciekawym występem będzie pokaz składania origami oraz gra na flecie poprzecznym. Uczestników oceni jury, w którym zasiądzie m.in. Hanna Sasinowska, Janusz Spaulenok oraz Bożena Jakubczyk. Wybiorą oni 3 najciekawsze prezentacje, które zostaną nagrodzone podczas tegorocznych Dni Ostrowi.

Zapraszamy wszystkich do przyjścia i podziwiania naszych ostrowskich talentów. Kto wie, może któryś z uczestników to przyszły celebryta? Konkurs odbędzie się 28 maja 2012 o godz. 17.00 przy Miejskiej Bibliotece Publicznej przy muszli koncertowej.


Zobacz również

Konkurs: Najładniejsza Posesja 2012

22 maja 2012, Adrian Paszczyk

Jeszcze przez tydzień i dwa dni można składać zgłoszenia do konkursu na najładniejsza posesję 2012 roku, organizowanego przez gminę Ostrów Maz.

Dni Ostrowi - znany jest już szczegółowy program

17 maja 2012, Anna Krajewska-Polak

Na X Dni Ostrowi Mazowieckiej Urząd Miejski przygotował wiele atrakcji. Koncerty, pokazy filmów, plenerowe widowisko, dyskotekę i jak co roku - Mazowiecki Jarmark Księżnej Anny.

Komentarze

Dodano: 23 maja 2012 15:26, (myszkamiki007)

jest błąd :) eliminacje będą w poniedziałek(28.05) o 17 :)

 

Dodano: 23 maja 2012 16:52, Eia (eia)

Dzięki za czujność. Błąd poprawiony

 

Dodano: 23 maja 2012 20:44, (seiri)

"będzie pokaz składania orgiami oraz gra na flecie poprzeczny"

origami :)

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Kort tenisowy w Komorowie

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]