Czarne chmury nad MKS-em Małkinia

Dodano: 27 maja 2012 14:23, Autor: Tomasz Krupa

Niestety we wczorajszym spotkaniu pomiędzy Mazovią Mińsk Mazowiecki, a MKS-em Małkinia drużyna z Małkini zgubiła punkty.
Od tego spotkania zależało bardzo wiele, gdyby zespół MKS-u wygrał, znacząco przybliżyłby się do miejsca gwarantującego pozostanie w siedleckiej okręgówce. Niestety, po bardzo emocjonującym spotkaniu "emkaesiacy" przegrali 0-1. Zespół Mazovi Mińsk Mazowiecki dzięki tej wygranej ma 1 pkt przewagi nad trzecim zespołem - Pogonią II Siedlce. Przypomnijmy, że drugie miejsce daje możliwość gry w barażach o IV ligę.
MKS Małkinia nie jest jeszcze na straconej pozycji, jeśli dzisiejsze spotkanie przegra Korona Olszyc z Victorią Kałuszyn, a Małkinianie wygrają dwa ostatnie spotkania (przy red. MKS Małkinia zagra jeszcze bezpośrednie spotkanie z Koroną Olszyc) mają szanse pozostania w gronie zespołów z okręgówki.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Małkinia 1-0
Bramka:
Kozakiewicz
REKLAMA


Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

WRI-Deweloper

ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP III

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]