Na Dniach Ostrowi zaprezentują się zespół Fajnie, Ania Melchner i Zuzia Kłosińska

Dodano: 29 maja 2012 20:21, Autor: Julia Wityńska

I ostrowska edycja "Mam Talent" za nami! W konkursie wzięło udział kilkudziesięciu uczestników. Najlepiej zostali ocenieni Zuzia Kłosińska, Anna Melchner i zespół Fajnie.

W poniedziałek 28 maja br. na letniej scenie przy Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się pierwsza ostrowska edycja konkursu "Mam Talent". Konkurs organizowany był przez Młodzieżową Radę Miasta i ostrowski MDK. Uczestnicy pokazali wiele talentów. Najwięcej było wokalistów i tancerzy, ale trafili się też specjaliści od recytacji, żonglerki czy? orgiami. Jury najlepiej oceniło Zuzię Kłosińską, zespół Fajnie oraz Annę Melchner. Laureacie zaprezentują się podczas X Dni Ostrowi Mazowieckiej 2 czerwca około godz. 12.10.

REKLAMASzczególne wyróżnienia otrzymali: Dariusz Grabowski - żonglerka, Krystian Krasiński - śpiew oraz Kamila Drząszcz - śpiew. Ponadto wyróżnienia zasłużyli: Kinga Pochmara i Karolina Guziewska, Damian Kowalski, Aleksandra Zdziarska, Paulina Radwańska i Mateusz Brejnak. Uczestnicy udowodnili, że ostrowianie mają talent!

Pojawiły się dwa zespoły muzyczne: Nuclear Fall i Dziex&Payne. Publiczność bardzo głośno kibicowała swoim faworytom, niektórych nagradzała owacjami na stojąco. Najbardziej oklaskiwanymi uczestnikami byli: mały Krystian Krasiński z piosenką "Lipka Zielona", Zuzanna Kłosińska w tańcu hip-hop do popularnej piosenki "Sorry for party rocking" zespołu LMFAO i Damian Kowalski z GP1 przedstawiający z zasłoniętymi oczami sztukę składania papieru origami. Damian wykonał na życzenie publiczności żabę, która potem powędrowała do jednej z dziewcząt. Najbardziej zaskakujący występ zaprezentowali duet wokalny Jakuba Szpadzika i Mateusza Legackiego oraz taneczny Krystiana Larenty i Arkadiusza Zalewskiego.

W jury konkursu zasiedli: Hanna Sasinowska , Anna Krajewska-Polak, Aleksandra Jakubczyk-Bajorek, Remigiusz Danelczyk, Sandra Popiołek i dwie członkinie Młodzieżowej Rady Miasta - Asia Świerczyńska i Beata Kowalewska. Całą imprezę prowadzili Klaudia Dąbkowska i Karol Michalik. Do konkursu zgłosiło się 55 uczestników, lecz nie wszyscy się stawili. Publiczność za to nie zawiodła. Nie dość, że było mnóstwo ludzi, to świetnie się bawili, głośno i żarliwie dopingując występujących.

Za rok kolejna edycja Ostrowskiego Mam talent.

Foto Karolina Guziewska & Przyjaciele


Zobacz również

Zwycięstwo ZAMENTU "Dancemania" 2012

28 maja 2012, Karolina Guziewska, Klaudia Piórkowska

Młodzież tańcząca w Zamencie po raz kolejny pokazała na co ich stać. Tym razem zwyciężyli w mławskiej "Dancemanii"!

Siemiatycki PaT oczami Julii

27 maja 2012, Julia Wityńska

Siemiatycki Przystanek PaT wspomina Julia Wityńska

Ostrowska Grupa PaT w Siemiatyczach!

27 maja 2012, Karolina Paluch

W Siemiatyczach odbyły się zajęcia teatru ulicy, w których udział wzięli Ostrowscy Patowicze, którzy w dużym stopniu zapoznali się z przedstawieniem profilaktyki uzależnień w ciekawy i ekscytujący sposób - poprzez teatr.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Tawerna Akropolis

ul. Małkińska 143
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj greckiej kuchni !

WRI-Deweloper

ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP II

Novdom Sp. z o.o.

ul. Krótka 5 lok. 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Ostrovia - Mieszkania w samym sercu miasta!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]